Darmowa dostawa od 40,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nagrody, wyróżnienia i certyfikaty

Sprawdź zalety MACROVITA ARGAN & OLIVE HIALURONOWEGO ELIKSIRU PIĘKNA z arganowymi komórkami macierzystymi

InStyle Best Beauty Buys 2016 dla MACROVITA

W roku 2016 kosmetyk MACROVITA otrzymał prestiżowe wyróżnienie w konkursie BEST BEAUTY BUYS 2016. Wyboru dokonała redakcja Magazynu „InStyle” wraz z najlepszymi ekspertami w dziedzinie urody. Podczas testów sprawdzono ok. 1.000 kosmetyków ponad 300 marek i wybrano 123 absolutnie najlepsze! Nagrodzony HIALURONOWY ELIKSIR PIĘKNA marki MACROVITA zawiera innowacyjne komórki macierzyste pozyskane ze starannie wyselekcjonowanych drzew arganowych. Kosmetyk z serii MACROVITA OLIVE & ARGAN przyspiesza proces regeneracji skóry i znacząco redukuje zmarszczki.

Sprawdź zalety Olive'secret organicznego serum aktywnie liftingującego pod oczy i na okolice ust

InStyle Best Beauty Buys 2016 dla OLIVE’SECRET

W roku 2016 organiczny kosmetyk OLIVE’SECRET aktywnie liftingujące serum pod oczy i na okolice ust otrzymał prestiżowe wyróżnienie w konkursie BEST BEAUTY BUYS 2016. Wyboru dokonała redakcja Magazynu „InStyle” wraz z najlepszymi ekspertami w dziedzinie urody. Podczas testów sprawdzono około 1.000 kosmetyków ponad 300 marek i wybrano 123 absolutnie najlepsze! Stuprocentowo naturalny olejek zawiera unikalne składniki - wyciąg z lebiodki kreteńskiej, ekstrakt z balsamowca indyjskiego czy ekstrakt z paproci Cyathea Cumingii, a także molekuły glukonianu miedzi. Wyjątkowa formuła serum widocznie redukuje zmarszczki i poprawia bio-chemiczne właściwości skóry.

Zobacz relację z Galii rozdania statuetek QLTOWY KOSMETYK 2016

QLTOWY KONCEPT 2016 dla MACROVITA

Marka MACROVITA odebrała statuetkę! Krem MACROVITA ARGAN & OLIVE MULTI-EFFECTIVE 24-godzinny krem hialuronowy z arganowymi komórkami macierzystymi otrzymał prestiżową nagrodę QLTOWY KONCEPT 2016 za innowacyjne zastosowanie arganowych komórek macierzystych. Na uwagę zasługują również zastosowane w kremie innowacyjne składniki (TimeCode™ + DayMoist™), ochrona przed działaniem czasu i zanieczyszczonego środowiska, wysoki udział składników naturalnych - 86% oraz fakt, że jest to kosmetyk naturalny (bez parabenów, olejów mineralnych, wazeliny, glikolu propylenowego, wolny od GMO).

Best Beauty Buys 2014

InStyle Best Beauty Buys 2015 dla OLIVE-ELIA

W roku 2015 aż dwa kosmetyki MACROVITA otrzymały wyróżnienie w konkursie BEST BEAUTY BUYS 2015. Ten prestiżowy tytuł został przyznany m.in. dla kremu rozjaśniającego przebarwienia marki OLIVE-ELIA. Wyboru dokonała redakcja magazynu „InStyle” wraz z najlepszymi ekspertami w dziedzinie urody. Podczas testów sprawdzono ponad 2.000 kosmetyków i wybrano 267 absolutnie najlepszych!

 

Best Beauty Buys 2014

InStyle Best Beauty Buys 2015 dla MACROVITA

W roku 2015 aż dwa kosmetyki MACROVITA otrzymały wyróżnienie w konkursie BEST BEAUTY BUYS 2015. Ten prestiżowy tytuł został przyznany m.in. dla MACROVITA suchy olejek do twarzy i szyi z arganem, bio-oliwą z oliwek oraz ekstraktem z alg Laminaria Ochroleuca. Wyboru dokonała redakcja magazynu „InStyle” wraz z najlepszymi ekspertami w dziedzinie urody. Podczas testów sprawdzono ponad 2.000 kosmetyków i wybrano 267 absolutnie najlepszych!

 

BioAroma finalistą konkursu Qltowy Kosmetyk 2015

BioAroma finalistą konkursu Qltowy Kosmetyk 2015

Już po raz 19. miesięcznik „Magazyn Kosmetyki” zorganizował konkurs Qltowy Kosmetyk. To ważna nagroda branżowa, która przyznawana jest najlepszym produktom kosmetycznym, jakie pojawiły się w ostatnim czasie na polskim rynku. Do konkursu zgłoszono wyjątkowo dużo, bo ponad 2.000 kosmetyków reprezentowanych przez ponad 500 marek. Tym bardziej jesteśmy dumni, że finalistą konkursu w kategorii „Kosmetyk zagraniczny – pielęgnacja dla mężczyzn” został krem nawilżający po goleniu marki BIOAROMA.

MACROVITA finalistą konkursu Qltowy Kosmetyk 2015

MACROVITA finalistą konkursu Qltowy Kosmetyk 2015

Suchy olejek arganowy do twarzy, ciała i włosów z serii MACROVITA OLIVE & ARGAN został finalistą konkursu Qltowy Kosmetyk 2015 w kategorii „Kosmetyk zagraniczny – pielęgnacja ciała”. Organizatorem konkursu jest Magazyn „Kosmetyki”. Do konkursu zgłoszono wyjątkowo dużo, bo ponad 2.000 kosmetyków reprezentowanych przez ponad 500 marek. Qltowy Kosmetyk to ważna nagroda branżowa przyznawana najlepszym produktom kosmetycznym. Siłą konkursu jest profesjonalne jury, w którym zasiadają znawcy rynku, dermatolodzy, koneserzy dobrych kosmetyków, eksperci handlowi.

Dobra Marka 2015

Tytuł "DOBRA MARKA 2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma"
dla MACROVITA w kategorii: kosmetyki naturalne z ekstraktem z oliwek

Wyróżnienie przyznawane przez Redakcję Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz Redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Patronat nad badaniem objął Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Prestiżowe wyróżnienie jest przyznawane najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. Tytuł jest potwierdzeniem statusu marki będącej liderem w swojej branży, potwierdza najwyższą jakość kosmetyków, świadczy o zaufaniu Klientów i renomie brandu.

Best Beauty Buys 2014

InStyle Best Beauty Buys 2014 dla BioAroma

Krem do ciała i na dekolt BIOAROMA został laureatem prestiżowego konkursu BEST BEAUTY BUYS 2014. W listopadowym wydaniu magazynu „InStyle” ogłoszone zostały wyniki konkursu BEST BEAUTY BUYS 2014. Przez cały rok redakcja „InStyle” testowała, wraz z najlepszymi ekspertami w Polsce, dostępne na rynku kosmetyki. W siódmej edycji konkursu wybrano 212 absolutnie najlepszych kosmetyków dostępnych na polskim rynku!

 

Best Beauty Buys 2014

InStyle Best Beauty Buys 2014 dla MACROVITA

Rewitalizujące masło do ciała MACROVITA OLIVE & ARGAN zostało laureatem prestiżowego konkursu BEST BEAUTY BUYS 2014. W listopadowym wydaniu magazynu „InStyle” ogłoszone zostały wyniki konkursu BEST BEAUTY BUYS 2014. Przez cały rok redakcja „InStyle” testowała, wraz z najlepszymi ekspertami w Polsce, dostępne na rynku kosmetyki. W siódmej edycji konkursu wybrano 212 absolutnie najlepszych kosmetyków dostępnych na polskim rynku!

 

Otrzymaliśmy certyfikat Trusted Shops!

MultiPerfumeria.pl otrzymała certyfikat Trusted Shops!

MultiPerfumeria.pl została wyróżniona Certyfikatem Trusted Shops z Ochroną Kupującego. Dzięki temu zakupy w MultiPerfumeria.pl zostały objęte bezpłatną ochroną Kupującego do kwoty 10.000 złotych. Podczas certyfikacji w Trusted Shops nasz sklep został poddany kompleksowym testom bezpieczeństwa, które obejmowały ponad 70 kryteriów jakości. Już od 1999 roku znak ten jest symbolem bezpiecznych zakupów w Internecie, bez względu na wybrany sposób płatności!

Best Beauty Buys 2013

InStyle Best Beauty Buys 2013 dla OLIVE-ELIA

MACROVITA masło do ciała OLIVELIA VENOM - Laureat InStyle Best Beauty Buys 2013 do ciała OLIVELIA VENOM marki MACROVITA otrzymało wyróżnienie w prestiżowym konkursie BEST BEAUTY BUYS 2013. Wyboru dokonała redakcja magazynu „InStyle” wraz z najlepszymi ekspertami w dziedzinie urody. Podczas testów sprawdzono wszystkie dostępne na rynku kosmetyki i dokonano wyboru absolutnie najlepszych!

 

MultiPerfumeria.pl najlepsza według Opineo.pl

MultiPerfumeria.pl najlepsza!

MultiPerfumeria.pl znalazła się na 6. pozycji najwyżej ocenianych sklepów internetowych w Polsce! Tym samym  jesteśmy najwyżej ocenianą perfumerią internetową! Aż 9,92 pkt. w 10-cio stopniowej skali otrzymała MultiPerfumeria.pl od swoich Klientów w uznaniu starań o wysoką jakość obsługi! To stawia nas na 1. pozycji wśród najwyżej ocenianych perfumerii internetowych oraz na 6. pozycji najwyżej ocenianych sklepów internetowych w Polsce!

Jedna z najwyżej ocenianych perfumerii internetowych w Polsce 2012

Jedna z najwyżej ocenianych perfumerii internetowych w Polsce 2012

Niezależny ranking sklepów internetowych Opineo.pl potwierdza uzyskanie przez MultiPerfumeria.pl wysokich ocen konsumenckich w "Rankingu Najlepsze Polskie e-sklepy 2012" (kategoria "Zdrowie i Uroda"). Tym samym, od roku 2009 jesteśmy najwyżej ocenianą perfumerią internetową w Polsce.

Wyjątkowe wyróżnienie dla MultiPerfumeria.pl

MultiPerfumeria.pl w TOP10 sklepów w kategorii „Zdrowie i Uroda”

Już po raz kolejny MultiPerfumeria.pl została doceniona przez Klientów poprzez niezależny serwis opiniujący Opineo.pl. Na przestrzeni lat 2011/2012 MultiPerfumeria.pl znalazła się w pierwszej 10. najwyżej ocenianych sklepów w kategorii "Zdrowie i Uroda". Jednocześnie jesteśmy najwyżej ocenianą perfumerią internetową w Polsce.

Otrzymaliśmy Złoty Certyfikat RZETELNA FIRMA 2011

Złoty Certyfikat RZETELNA FIRMA 2011

Nasza firma otrzymała ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI przyznawany przedsiębiorstwom spełniającym najwyższe standardy etyki w biznesie. Oznacza to, że wyróżniamy się rzetelnością płatniczą w obrocie gospodarczym i nie widniejemy w Krajowym Rejestrze Długów jako dłużnicy. Jest to swoista rekomendacja dla potencjalnych Klientów. Jako posiadacz certyfikatu przyczyniamy się do poprawy płynności finansowej polskich przedsiębiorstw oraz popieramy etyczne prowadzenie działalności gospodarczej.

Jedna z najwyżej ocenianych perfumerii internetowych w Polsce 2010/2011

Już po raz kolejny Opineo.pl we współudziale z gazetą Rzeczpospolita oraz porównywarką cen Skapiec.pl wydaje trzecią edycje niezależnego rankingu sklepów internetowych. MultiPerfumeria.pl w kategorii "Zdrowie i uroda" zajmuje 3. miejsce! Tym samym, nieprzerwanie od roku 2009 jesteśmy najwyżej ocenianą perfumerią internetową w Polsce. Ponownie udowodniliśmy, iż dzięki najlepszej jakości obsługi Klienta oraz bogatej ofercie spełniamy najwyższe oczekiwania naszych Klientów i jesteśmy liderem wśród sklepów internetowych tej branży.

Doskonała Jakość Obsługi MultiPerfumeria.pl

Certyfikat Sklepy24.pl - sklep polecany przez Klientów

Sprawdzona jakość obsługi przez Klientów sklepy24.pl. Autorskie rozwiązanie opierające się na pomiarze wartości opinii klientów a nie na średniej arytmetycznej ocen. Sklepy internetowe oznaczone w ten sposób to elita wśród sprzedawców.

Znak Jakości Q nadany przez Opineo!

MultiPerfumeria.pl znów najlepsza!

Według niezależnego Rankingu Sklepów Internetowych 2010 przygotowanego przez dziennikarzy Rzeczpospolita i Opineo.pl zostaliśmy najwyżej ocenioną perfumerią internetową w Polsce. Ten niebywały sukces jest zasługą Nas wszystkich. To dzięki Wam możemy spełniać nawet te najwyżej postawione oczekiwania, które stają się dla nas wyzwaniem do intensywnej pracy. Pełny raport Rankingu Sklepów Internetowych 2010 został opublikowany w specjalnym dodatku do Rzeczpospolitej w poniedziałkowym wydaniu 8 listopada 2010 r.

MultiPerfumeria.pl oferuje wyłącznie oryinalne produkty

Znak Jakości Tylko Oryginalne Produkty

W MultiPerfumeria.pl oferujemy wyłącznie oryginalne produkty pochodzące z legalnych źródeł. Uzyskaliśmy Znak Jakości, który potwierdza, że wszystkie produkty prezentowane na naszych stronach internetowych są oryginalne. Nasz asortyment pochodzi od tych samych dostawców, u których zaopatrują się klasyczne perfumerie. Naszymi kontrahentami są certyfikowani i doświadczeni dystrybutorzy perfum. Naszym dążeniem jest zapewnienie Klientom poczucia komfortu tak, by jakość usług i produktów świadczonych przez MultiPerfumeria.pl korespondowała z ofertą luksusowych perfum.

3 miejsce w Polsce w latach 2009-2010

MultiPerfumeria.pl w czołówce sklepów internetowych w Polsce!

Według raportu Opineo.pl i „Rzeczpospolitej” MultiPerfumeria.pl zajęła 3. miejsce wśród wszystkich sklepów internetowych w Polsce w kategorii „Zdrowie i Uroda”. Raport został opublikowany w „Rzeczpospolitej” w kwietniu 2010 r. i był pierwszym z serii raportów Opineo. Zweryfikowano w nim ponad 9.000 sklepów internetowych. Wysoka ocena ogólna (9,71 pkt), jako wynik opinii naszych Klientów, sprawiła że MultiPerfumeria.pl zajęła 3. miejsce w kategorii „Zdrowie i Uroda”. Tym samym jesteśmy jedną z najwyżej ocenianych perfumerii internetowych w Polsce.

MultiPerfumeria.pl - Solidny Sklep - Wiarygodny w Sieci!

Solidny Sklep - Wiarygodny w Sieci!

MultiPerfumeria.pl pozytywnie przeszła proces weryfikacji i otrzymała Certyfikat „Solidny Sklep”. Niezależny proces weryfikacji firmy Wellmark potwierdził zgodność zapisów widniejących na stronach MultiPerfumeria.pl z wymaganiami obowiązujących przepisów prawa.

Znak Jakości Q nadany przez Opineo!

Pierwsza w Polsce perfumeria internetowa wyróżniona Znakiem Jakości Q!

Po raz kolejny MultiPerfumeria.pl zyskała uznanie niezależnego serwisu opiniującego! Opineo przeprowadziło niezależny audyt naszej strony internetowej i zweryfikował czy MultiPerfumeria.pl spełnia prawne aspekty funkcjonowania i sprzedaży przez Internet. Spełniamy wszystkie kryteria wymagane przez Opineo, co potwierdza, że jesteśmy sklepem o sprawdzonej reputacji i wysokiej jakości usług. Tym samym dajemy gwarancję, że jesteśmy Partnerem godnym zaufania dla polskich e-Klientów. Dlatego serwis Opineo.pl wyróżnił nasze usługi Znakiem Jakości Q.

Program Ceneo.pl Zaufane Opinie

Nasi Klienci mogą mieć pewność, że opinie o nas pochodzą od rzeczywistych Klientów. Program „Zaufane Opinie Ceneo” to najpopularniejszy system rekomendacji sklepów internetowych w Polsce. Opiera się o internetowe ankiety, które są wypełniane przez tych klientów, którzy dokonali faktycznego zakupu w konkretnym sklepie internetowym. Klienci w „Zaufanych Opiniach” dzielą się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi uwagami na temat swoich doświadczeń zakupowych, co gwarantuje rzetelny obraz sklepów. Dzięki temu internetowe zakupy są bezpieczne.

MultiPerfumeria.pl wyróżniona certyfikatem Opineo

MultiPerfumeria.pl wyróżniona certyfikatem Opineo

Liczymy się z opiniami naszych Klientów! MultiPerfumeria.pl została wyróżniona przez niezależny serwis opiniujący Opineo certyfikatem "Słucham swoich Klientów". Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że czytamy każdą opinię zamieszczoną na Opineo, a opinie Klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju naszego sklepu, są dla nas motywatorem do ciągłego poprawiania jakości obsługi i spełniania oczekiwań Klientów. Wszystkie opinie prezentowane są w największym niezależnym serwisie opiniotwórczym w kraju Opineo.pl oraz na stronach partnerskich Opineo.pl (m.in. Skapiec.pl, Nokaut.pl, Swistak.pl).

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 441 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-02-12
5/5
2020-02-12
Wszystko szybko i sprawnie...

Dbamy o Twoją prywatność

Nasz Sklep (znajdujący się pod adresem www.multiperfumeria.pl) przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, np. adres IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii.

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

Wyrażam zgodę na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, w tym z plików cookies, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę MultiBOX24.pl Krzysztof Wojno oraz jej partnerów, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności).

Niezależnie od tego, masz również prawo odmówić wyrażenia zgody na korzystanie w Internecie ze wspomnianych wyżej technologii, dostępu do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywania oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę MultiBOX24.pl Krzysztof Wojno oraz jej partnerów, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). W tym celu kliknij: „ NIE WYRAŻAM ZGODY ” bądź dokonaj zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej, z której aktualnie korzystasz (w zakresie plików cookies). Więcej informacji dowiesz się ze strony Polityka prywatności i cookies.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel