ZESTAW GUESS by Marciano woda toaletowa dla kobiet 100ml + 15ml + mleczko do ciała 200ml
- Działamy od ponad 10 lat i oferujemy blisko 20.000 kosmetyków. Wszystkie są nowe, oryginalne i w super cenach! Jednym z nich jest produkt, który właśnie oglądasz. Zakupy w MultiPerfumeria są objęte bezpłatną ochroną do kwoty 10.000 złotych.
Zestaw Guess by Marciano zawiera wodę toaletową 100ml, wodę toaletową 15ml oraz balsam do ciała 200ml.
Kwiatowo - owocowa kompozycja zapachowa wydana w 2007 roku, której autorem jest Barbara Zoebelein.
Zapach stworzony dla pewnej siebie, młodej kobiety, która wytrwale dąży do realizacji swoich marzeń i ambicji.
Nuta głowy: carambola, kardamon, grejpfrut, curacao
Nuta serca: wiciokrzew, piwonia, jaśmin
Nuta bazy: wanilia, piżmo, nuty drzewne
Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umowy, dla której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
Towary są objęte gwarancją producenta i podlegają wymianie, jeśli mają wady fabryczne. Gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy, z wyłączeniem 12-miesięcznej gwarancji dla przedsiębiorców. Szczegóły w regulaminie.